MM80-204B1-1
MM80-204B1-1 JAE Electronics
?topics_id=68916&ext_no=04&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN SKT SODIMM 204POS R/A SMD
Features: Latches
Packaging: Tray
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Screw Mount
Memory Type: DDR3 SDRAM
Height: 0.205" (5.20mm)
Standards: MO-268C
Connector Style: SODIMM
Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.10µm)
Mounting Feature: Normal, Standard - Top
Part Status: Active
Number of Positions: 204
Insertion Angle: 25° Angle
на замовлення 1979 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SKT SODIMM 204POS R/A SMD, Features: Latches, Packaging: Tray, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Screw Mount, Memory Type: DDR3 SDRAM, Height: 0.205" (5.20mm), Standards: MO-268C, Connector Style: SODIMM, Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.10µm), Mounting Feature: Normal, Standard - Top, Part Status: Active, Number of Positions: 204, Insertion Angle: 25° Angle.
Інші пропозиції MM80-204B1-1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM80-204B1-1 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=68916&ext_no=04&_lang=en CONN 204POS DDR3 SDRAM SODIMM Група товару: Слоти та крайові розніми Од. вим: шт