MM80-204B1-E1
MM80-204B1-E1 JAE Electronics
J110292-708842.pdf
Виробник: JAE Electronics
DIMM Connectors DDR3 SDRAM 204P CONNECTOR,9.2mm
на замовлення 486 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SKT SODIMM 204POS R/A SMD, Features: Latches, Packaging: Tray, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Screw Mount, Memory Type: DDR3 SDRAM, Height: 0.362" (9.20mm), Standards: MO-268C, Connector Style: SODIMM, Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.10µm), Mounting Feature: Normal, Standard - Top, Number of Positions: 204, Insertion Angle: 25° Angle.
Інші пропозиції MM80-204B1-E1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MM80-204B1-E1 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=68916&ext_no=04&_lang=en CONN 204POS DDR3 SDRAM SODIMM Група товару: Слоти та крайові розніми Од. вим: шт
товару немає в наявності
MM80-204B1-E1 MM80-204B1-E1 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=68916&ext_no=04&_lang=en Description: CONN SKT SODIMM 204POS R/A SMD
Features: Latches
Packaging: Tray
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Screw Mount
Memory Type: DDR3 SDRAM
Height: 0.362" (9.20mm)