MM9Z5V1B
MM9Z5V1B Diotec Semiconductor
mm9z5v6b.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: MM9Z5V1B
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOD-882 (DFN1006-2)
Power - Max: 250 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 1.5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MM9Z5V1B, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOD-882 (DFN1006-2), Power - Max: 250 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 1.5 V.