Продукція > VISHAY BEYSCHLAG > MMA02040C1021FB300
MMA02040C1021FB300
MMA02040C1021FB300 Vishay Beyschlag
melfprof.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag
Description: RES SMD 1.02K OHM 1% 0.4W 0204
на замовлення 8056 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Чіп-резистор smd, R = 1,02 кОм, Розм = 0204, Точн., % = 1, Р, Вт = 0,4 Вт, Тексп, °C = -55...+155, ТКО, ppm/°C = 50,... Група товару: Резистори Корпус: 0204 Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 3000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMA02040C1021FB300 MMA02040C1021FB300 Виробник : Vishay Beyschlag melfprof.pdf Description: RES SMD 1.02K OHM 1% 0.4W 0204
MMA02040C1021FB300 Виробник : Vishay Beyschlag MMA0204_Vishay.pdf Чіп-резистор smd, R = 1,02 кОм, Розм = 0204, Точн., % = 1, Р, Вт = 0,4 Вт, Тексп, °C = -55...+155, ТКО, ppm/°C = 50,... Група товару: Резистори Корпус: 0204 Од. вим: 100 шт