Продукція > VISHAY > MMA02040C1133FB300
MMA02040C1133FB300
MMA02040C1133FB300 Vishay
melfprof.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0204(1406) 113K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Melf Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200 Medical
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 113K OHM 1% 2/5W MELF 0204, Power (Watts): 0.4W, 2/5W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: MELF, 0204, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0204, Resistance: 113 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMA02040C1133FB300 MMA02040C1133FB300 Виробник : Vishay melfprof.pdf Res Thin Film 0204(1406) 113K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Melf Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200 Medical
Кількість Ціна
MMA02040C1133FB300 MMA02040C1133FB300 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components melfprof.pdf Description: RES 113K OHM 1% 2/5W MELF 0204
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: MELF, 0204
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0204
Resistance: 113 kOhms