Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MMA02040C1214FB300
MMA02040C1214FB300
MMA02040C1214FB300 Vishay / Beyschlag
melfprof.pdf
Виробник: Vishay / Beyschlag
MELF Resistors 0.4W 1.21Mohms 1% 0204 MELF 200V 50ppm
на замовлення 3057 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMA02040C1214FB300 MMA02040C1214FB300 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components melfprof.pdf Description: RES 1.21M OHM 1% 2/5W MELF 0204