MMA02040C1781FB300
MMA02040C1781FB300 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
melfprof.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 1.78K OHM 1% 2/5W MELF 0204
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: MELF, 0204
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0204
Resistance: 1.78 kOhms
на замовлення 271 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1.78K OHM 1% 2/5W MELF 0204, Power (Watts): 0.4W, 2/5W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: MELF, 0204, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0204, Resistance: 1.78 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMA02040C1781FB300 MMA02040C1781FB300 Виробник : Vishay / Beyschlag melfprof.pdf MELF Resistors 0.4W 1.78Kohms 1% 0204 200V
на замовлення 1521 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
MMA02040C1781FB300 MMA02040C1781FB300 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components melfprof.pdf Description: RES 1.78K OHM 1% 2/5W MELF 0204
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: MELF, 0204
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0204
Resistance: 1.78 kOhms