MMB02070C2002FB200
melfprof.pdf
Код товару: 182806
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Вивідні резистори > 1W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMB02070C2002FB200 MMB02070C2002FB200 Виробник : VISHAY VISH-S-A0017382395-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - MMB02070C2002FB200 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 20 kohm, MMB Series, 350 V, Metallfolie (Dünnschicht), 1 W
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: MELF 0207
Widerstandstechnologie: Metallfolie (Dünnschicht)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstand: 20kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/K
euEccn: NLR
Produktpalette: MMB Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 350V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 6000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
MMB02070C2002FB200 MMB02070C2002FB200 Виробник : Vishay / Beyschlag melfprof.pdf MELF Resistors 1W 20Kohms 1% 0207 MELF 300V 50ppm
на замовлення 883 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstand: 20kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 0
euEccn: NLR
Produktpalette: MMB Series
Nennspannung: 350V
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 66
MMB02070C2002FB200 MMB02070C2002FB200 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components melfprof.pdf Description: RES SMD 20K OHM 1% 1W 0207
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: MELF, 0207
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0207
Part Status: Active
Resistance: 20 kOhms
на замовлення 48 шт:
Мінімальне замовлення: 8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: MELF, 0207
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0207
Part Status: Active
Resistance: 20 kOhms