MMB02070C2401FB200
MMB02070C2401FB200 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
melfprof.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES SMD 2.4K OHM 1% 1W 0207
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: MELF, 0207
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Resistance: 2.4 kOhms
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES SMD 2.4K OHM 1% 1W 0207, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: MELF, 0207, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0207, Part Status: Active, Resistance: 2.4 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMB02070C2401FB200 MMB02070C2401FB200 Виробник : Vishay melfprof.pdf Res Thin Film 0207(2309) 2.4K Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C Sulfur Resistant Melf Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200 Medical
на замовлення 485 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
MMB02070C2401FB200 MMB02070C2401FB200 Виробник : Vishay / Beyschlag melfprof.pdf MELF Resistors 1W 2.4Kohms 1% 0207 MELF 300V 50ppm
Мінімальне замовлення: 17
MMB02070C2401FB200 MMB02070C2401FB200 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components melfprof.pdf Description: RES SMD 2.4K OHM 1% 1W 0207
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: MELF, 0207
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Resistance: 2.4 kOhms
Мінімальне замовлення: 9
на замовлення 485 шт:
товару немає в наявності