MMB02070C2491FB200
melfprof.pdf
Код товару: 182807
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Вивідні резистори > 1W
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMB02070C2491FB200 MMB02070C2491FB200 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components melfprof.pdf Description: RES SMD 2.49K OHM 1% 1W 0207
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: MELF, 0207
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0207
Part Status: Active
Resistance: 2.49 kOhms
на замовлення 2000 шт:
Кількість Ціна
MMB02070C2491FB200 MMB02070C2491FB200 Виробник : Vishay / Beyschlag melfprof.pdf MELF Resistors 1W 2.49Kohms 1% 0207 MELF 300V 50ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: MELF, 0207
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0207
Part Status: Active
Resistance: 2.49 kOhms