Продукція > VISHAY > MMB02070C2709FB200
MMB02070C2709FB200
MMB02070C2709FB200 VISHAY
VISH-S-A0017382395-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - MMB02070C2709FB200 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 27 ohm, MMB Series, 300 V, Metallschichtwiderstand, 1 W
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: MELF 0207
Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
isCanonical: N
Widerstand: 27ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
euEccn: NLR
Produktpalette: MMB Series
productTraceability: No
Nennspannung: 300V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 2945 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - MMB02070C2709FB200 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 27 ohm, MMB Series, 300 V, Metallschichtwiderstand, 1 W, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: MELF 0207, Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 1W, isCanonical: N, Widerstand: 27ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, euEccn: NLR, Produktpalette: MMB Series, productTraceability: No, Nennspannung: 300V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMB02070C2709FB200 MMB02070C2709FB200 Виробник : Vishay melfprof.pdf Description: RES 27 OHM 1% 1W MELF 0207
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: MELF, 0207
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Part Status: Active
Resistance: 27 Ohms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
MMB02070C2709FB200 MMB02070C2709FB200 Виробник : Vishay / Beyschlag melfprof.pdf MELF Resistors 1W 27ohms 1% 0207 MELF 300V 50ppm
Мінімальне замовлення: 13
MMB02070C2709FB200 MMB02070C2709FB200 Виробник : VISHAY VISH-S-A0017382395-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - MMB02070C2709FB200 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 27 ohm, MMB Series, 300 V, Metallschichtwiderstand, 1 W
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
isCanonical: Y
Widerstand: 27ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
euEccn: NLR
Produktpalette: MMB Series
productTraceability: No
Nennspannung: 300V
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 33
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: MELF, 0207
Composition: Thin Film
Part Status: Active
Resistance: 27 Ohms