Продукція > NEXPERIA > MMBZ27VAL-QVL
MMBZ27VAL-QVL
MMBZ27VAL-QVL NEXPERIA
3937064.pdf
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - MMBZ27VAL-QVL - ESD-Schutzbaustein, 40 V, SOT-23, 3 Pin(s), 360 mW
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOT-23
usEccn: EAR99
Verlustleistung Pd: 360mW
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 40V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q101
Betriebsspannung: -
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 9940 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MMBZ27VAL-Q/SOT23/TO-236AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Capacitance @ Frequency: 48pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V (Max), Supplier Device Package: TO-236AB, Unidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 25.65V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 40V, Power - Peak Pulse: 40W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMBZ27VAL-QVL MMBZ27VAL-QVL Виробник : NEXPERIA 3937064.pdf Description: NEXPERIA - MMBZ27VAL-QVL - ESD-Schutzbaustein, 40 V, SOT-23, 3 Pin(s), 360 mW
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOT-23
usEccn: EAR99
Verlustleistung Pd: 360mW
euEccn: NLR
Betriebsspannung: -
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
MMBZ27VAL-QVL MMBZ27VAL-QVL Виробник : Nexperia mmbz27val-q.pdf ESD Suppressor TVS Uni-Dir/Bi-Dir 22V Automotive AEC-Q101 3-Pin SOT-23 T/R
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Capacitance @ Frequency: 48pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V (Max)
Supplier Device Package: TO-236AB
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 25.65V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 40V
Power - Peak Pulse: 40W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
MMBZ27VAL-QVL MMBZ27VAL-QVL Виробник : Nexperia MMBZ27VAL-Q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes ZENER SOT-23 40W 27V