Продукція > NEXPERIA > MMBZ27VUA-QX
MMBZ27VUA-QX
MMBZ27VUA-QX Nexperia
MMBZ27VUA-Q.pdf
Виробник: Nexperia
ESD Protection Diodes / TVS Diodes ZENER SOD-323 4.5A 27V
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MMBZ27VUA-Q/SOD323/SOD2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Capacitance @ Frequency: 23pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 70V, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Capacitance @ Frequency: 23pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 70V
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1