Продукція > NEXPERIA > MMBZ33VCL,215
MMBZ33VCL,215
MMBZ33VCL,215 NEXPERIA
NEXP-S-A0009021663-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - MMBZ33VCL,215 - ESD-Schutzbaustein, TVS, 46 V, TO-236AB, 3 Pin(s), 900 mV, 350 mW, MMBZ3
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: TO-236AB
usEccn: EAR99
Verlustleistung Pd: 350mW
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 46V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Betriebsspannung: 900mV
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: MMBZ3
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 4515 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 26VWM 46VC TO236AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Capacitance @ Frequency: 45pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 870mA, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V (Max), Supplier Device Package: TO-236AB, Unidirectional Channels: 2, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.35V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 46V, Power - Peak Pulse: 40W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMBZ33VCL,215 MMBZ33VCL,215 Виробник : NEXPERIA NEXP-S-A0009021663-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: NEXPERIA - MMBZ33VCL,215 - ESD-Schutzbaustein, TVS, 46 V, TO-236AB, 3 Pin(s), 900 mV, 350 mW, MMBZ3
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: TO-236AB
usEccn: EAR99
Verlustleistung Pd: 350mW
euEccn: NLR
Betriebsspannung: 900mV
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: MMBZ3
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 48
Description: Diode: TVS array; 33V; 40W; unidirectional,double,common cathode
Type of diode: TVS array
Breakdown voltage: 33V
Peak pulse power dissipation: 40W
Semiconductor structure: common cathode; double; unidirectional
Mounting: SMD
Case: SOT23
Max. off-state voltage: 26V
Number of channels: 2
Application: automotive industry
Version: ESD
Leakage current: 5nA
Мінімальне замовлення: 25
Мінімальне замовлення: 15
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Capacitance @ Frequency: 45pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 870mA
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V (Max)
Supplier Device Package: TO-236AB
Unidirectional Channels: 2
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.35V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 46V
Power - Peak Pulse: 40W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 2 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 2
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 40W