Продукція > KEMET > MMK10474K100A01L4BULK
MMK10474K100A01L4BULK
MMK10474K100A01L4BULK KEMET
MMK10474K100A01L4BULK
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Box
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
на замовлення 1248 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMK10474K100A01L4BULK MMK10474K100A01L4BULK Виробник : KEMET F3294_MMK-3316041.pdf Film Capacitors 100volts 0.47uF 10% LS 10mm