Продукція > KEMET > MMK15105J100B04L4BULK
MMK15105J100B04L4BULK
MMK15105J100B04L4BULK KEMET
F3294_MMK.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm)
на замовлення 453 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMK15105J100B04L4BULK MMK15105J100B04L4BULK Виробник : KEMET F3294_MMK.pdf Film Capacitors 100volts 1uF 5% LS 15mm