Продукція > KEMET > MMK15475K63B06L4BULK
MMK15475K63B06L4BULK
MMK15475K63B06L4BULK KEMET
F3294_MMK.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 4.7UF 10% 63VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Box
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm)
на замовлення 2635 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 4.7UF 10% 63VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMK15475K63B06L4BULK MMK15475K63B06L4BULK Виробник : KEMET F3294_MMK.pdf Film Capacitors 63volts 4.7uF 10% LS 15mm