Продукція > YAGEO > MMP100FRE20R
MMP100FRE20R
MMP100FRE20R YAGEO
yageo-mmp_datasheet.pdf
Виробник: YAGEO
Description: YAGEO - MMP100FRE20R - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 20 ohm, MMP Series, 350 V, Metallschichtwiderstand, 1 W
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: MELF 0207
Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstand: 20ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
euEccn: NLR
Produktpalette: MMP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 350V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 3745 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: YAGEO - MMP100FRE20R - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 20 ohm, MMP Series, 350 V, Metallschichtwiderstand, 1 W, tariffCode: 85332900, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: MELF 0207, Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 1W, Widerstand: 20ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, euEccn: NLR, Produktpalette: MMP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 350V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMP100FRE20R MMP100FRE20R Виробник : YAGEO yageo-mmp_datasheet.pdf Description: YAGEO - MMP100FRE20R - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 20 ohm, MMP Series, 350 V, Metallschichtwiderstand, 1 W
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstand: 20ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 0
euEccn: NLR
Produktpalette: MMP Series
Nennspannung: 350V