Продукція > ONSEMI > MMQA20VT1G
MMQA20VT1G
MMQA20VT1G onsemi
mmqa-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: TVS DIODE 15VWM 28.6VC SC74
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74, SOT-457
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 840mA (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: SC-74
Unidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 19V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 28.6V
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: No
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - MMQA20VT1G - ESD-Schutzbaustein, gemeinsame Anode, 28.6 V, SC-74, 6 Pin(s), 225 mW, tariffCode: 85411000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Anzahl der Pins: 6Pin(s), euEccn: NLR, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q101, Bauform - Diode: SC-74, hazardous: false, Begrenzungsspannung Vc, max.: 28.6V, Betriebsspannung: -, rohsPhthalatesCompliant: YES, Verlustleistung Pd: 225mW, usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMQA20VT1G MMQA20VT1G Виробник : ONSEMI mmqa-d.pdf Description: ONSEMI - MMQA20VT1G - ESD-Schutzbaustein, gemeinsame Anode, 28.6 V, SC-74, 6 Pin(s), 225 mW
tariffCode: 85411000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 6Pin(s)
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q101
Bauform - Diode: SC-74
hazardous: false
Begrenzungsspannung Vc, max.: 28.6V
Betriebsspannung: -
rohsPhthalatesCompliant: YES
Verlustleistung Pd: 225mW
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 730 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
MMQA20VT1G MMQA20VT1G Виробник : onsemi mmqa-d.pdf Description: TVS DIODE 15VWM 28.6VC SC74
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-74, SOT-457
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: SC-74
Unidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 19V
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: No
Мінімальне замовлення: 12
MMQA20VT1G MMQA20VT1G Виробник : onsemi mmqa-d.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes MI SC74 TVS QUAD 20V TR
Мінімальне замовлення: 11
tariffCode: 85411000
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 6Pin(s)
euEccn: NLR
Bauform - Diode: SC-74
hazardous: false
Betriebsspannung: -
rohsPhthalatesCompliant: YES
Verlustleistung Pd: 225mW
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 730 шт:
Мінімальне замовлення: 25
MMQA20VT1G mmqa-d.pdf
MMQA20VT1G
Додати до обраних Обраний товар
mmqa-d.pdf Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 1
товару немає в наявності
MMQA20VT1G MMQA20VT1G Виробник : ON Semiconductor mmqa-d.pdf ESD Suppressor TVS Uni-Dir 15V 6-Pin SC-74 T/R
товару немає в наявності