MMSZ11T1G
MMSZ11T1G ONSEMI
mmsz2v4t1-d.pdf
Виробник: ONSEMI
Description: ONSEMI - MMSZ11T1G - Zener-Diode, Spannungsregler, 11 V, 500 mW, SOD-123, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-123
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
isCanonical: N
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 500mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MMSZxxxT1G
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 11V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - MMSZ11T1G - Zener-Diode, Spannungsregler, 11 V, 500 mW, SOD-123, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-123, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, isCanonical: N, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 500mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: MMSZxxxT1G, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 11V, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMSZ11T1G MMSZ11T1G Виробник : ON Semiconductor mmsz2v4t1-d.pdf Diode Zener Single 11V 5% 500mW 2-Pin SOD-123 T/R
Кількість Ціна
MMSZ11T1G MMSZ11T1G Виробник : onsemi mmsz2v4t1-d.pdf Description: DIODE ZENER 11V 500MW SOD123
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
Мінімальне замовлення: 45
MMSZ11T1G MMSZ11T1G Виробник : ONSEMI mmsz2v4t1-d.pdf Description: ONSEMI - MMSZ11T1G - Zener-Diode, Spannungsregler, 11 V, 500 mW, SOD-123, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-123
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 500mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MMSZxxxT1G
productTraceability: No
Zener-Spannung, nom.: 11V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 105
isCanonical: N
Verlustleistung: 500mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
productTraceability: No
Zener-Spannung, nom.: 11V
Мінімальне замовлення: 105
MMSZ11T1G MMSZ11T1G Виробник : onsemi MMSZ2V4T1_D-2316151.pdf Zener Diodes 11V 500mW
Мінімальне замовлення: 36
Мінімальне замовлення: 73
Мінімальне замовлення: 72
товару немає в наявності
товару немає в наявності
MMSZ11T1G Виробник : On Semiconductor MMSZ2V4T1-D.pdf 11V, 0.5W, SOD-123 (SMD), PBF Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW