MMSZ12T1G ONSEMI
Виробник: ONSEMI
Description: ONSEMI - MMSZ12T1G - Zener-Diode, 12 V, 500 mW, SOD-123, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-123
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 500mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MMSZxxxT1G
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 12V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - MMSZ12T1G - Zener-Diode, 12 V, 500 mW, SOD-123, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-123, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 500mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: MMSZxxxT1G, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 12V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||||
MMSZ12T1G | Виробник : ON Semiconductor |
Diode Zener Single 12V 5% 500mW 2-Pin SOD-123 T/R |
на замовлення 153000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Description: ONSEMI - MMSZ12T1G - Zener-Diode, 12 V, 500 mW, SOD-123, 2 Pin(s), 150 °C, OberflächenmontagetariffCode: 85411000 Bauform - Diode: SOD-123 rohsCompliant: YES Diodenmontage: Oberflächenmontage hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Qualifikation: AEC-Q101 isCanonical: Y usEccn: EAR99 euEccn: NLR Verlustleistung: 500mW Anzahl der Pins: 2Pin(s) Produktpalette: MMSZxxxT1G productTraceability: No Betriebstemperatur, max.: 150°C Zener-Spannung, nom.: 12V SVHC: No SVHC (27-Jun-2024) |
Zener Diodes 12V 500mW |
Description: DIODE ZENER 12V 500MW SOD123Tolerance: ±5% Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: SOD-123 Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 150°C Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms Supplier Device Package: SOD-123 Part Status: Active Power - Max: 500 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V |
MMSZ12T1G Код товару: 66876
Додати до обраних
Обраний товар
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Стабілітрони |
товару немає в наявності
Description: ONSEMI - MMSZ12T1G - Zener-Diode, 12 V, 500 mW, SOD-123, 2 Pin(s), 150 °C, OberflächenmontagetariffCode: 85411000 Bauform - Diode: SOD-123 rohsCompliant: YES Diodenmontage: Oberflächenmontage hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Qualifikation: AEC-Q101 isCanonical: Y usEccn: EAR99 euEccn: NLR Verlustleistung: 500mW Anzahl der Pins: 2Pin(s) Produktpalette: MMSZxxxT1G productTraceability: Yes-Date/Lot Code Betriebstemperatur, max.: 150°C Zener-Spannung, nom.: 12V SVHC: No SVHC (25-Jun-2025) |
товару немає в наявності |
12V, 0.5W, SOD-123 (SMD), PBF Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт |
товару немає в наявності |
| MMSZ12T1G | Виробник : TECH PUBLIC |
Description: DIODE ZENER 12V 500MW SOD123Packaging: Tape & Reel (TR) Tolerance: ±5% Package / Case: SOD-123 Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 150°C Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms Supplier Device Package: SOD-123 Part Status: Active Power - Max: 500 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V |