MMSZ39T1G
MMSZ39T1G ON Semiconductor
mmsz2v4t1-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Diode Zener Single 39V 5% 500mW 2-Pin SOD-123 T/R
на замовлення 21000 шт:
Написати відгук
Description: ONSEMI - MMSZ39T1G - Zener-Diode, 39 V, 500 mW, SOD-123, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-123, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 500mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: MMSZxxxT1G, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 39V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMSZ39T1G MMSZ39T1G Виробник : onsemi mmsz2v4t1-d.pdf Description: DIODE ZENER 39V 500MW SOD123
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V
Impedance (Max) (Zzt): 130 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 27.3 V
Кількість Ціна
MMSZ39T1G MMSZ39T1G Виробник : ONSEMI mmsz2v4t1-d.pdf Description: ONSEMI - MMSZ39T1G - Zener-Diode, 39 V, 500 mW, SOD-123, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
euEccn: NLR
Verlustleistung: 500mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MMSZxxxT1G
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 39V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 500
MMSZ39T1G MMSZ39T1G Виробник : ON Semiconductor mmsz2v4t1-d.pdf Diode Zener Single 39V 5% 500mW 2-Pin SOD-123 T/R
MMSZ39T1G MMSZ39T1G Виробник : onsemi mmsz2v4t1-d.pdf Zener Diodes 39V 500mW
Мінімальне замовлення: 29
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Мінімальне замовлення: 27
euEccn: NLR
Verlustleistung: 500mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MMSZxxxT1G
Zener-Spannung, nom.: 39V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 66
Мінімальне замовлення: 55
MMSZ39T1G Виробник : ONN mmsz2v4t1-d.pdf