Продукція > ONSEMI > MMSZ5V6T1G
MMSZ5V6T1G
MMSZ5V6T1G onsemi
mmsz2v4t1-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD123
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 2 V
на замовлення 66000 шт:
Написати відгук
Description: ONSEMI - MMSZ5V6T1G - Zener-Diode, 5.6 V, 500 mW, SOD-123, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-123, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 500mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: MMSZ2V4T1, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 5.6V, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMSZ5V6T1G MMSZ5V6T1G Виробник : ON Semiconductor mmsz2v4t1-d.pdf Diode Zener Single 5.6V 5% 500mW 2-Pin SOD-123 T/R
Кількість Ціна
MMSZ5V6T1G MMSZ5V6T1G Виробник : ONSEMI ONSMS11028-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - MMSZ5V6T1G - Zener-Diode, 5.6 V, 500 mW, SOD-123, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
euEccn: NLR
Verlustleistung: 500mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MMSZxxxT1G
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 5.6V
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
MMSZ5V6T1G MMSZ5V6T1G Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0013299412-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - MMSZ5V6T1G - Zener-Diode, 5.6 V, 500 mW, SOD-123, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
euEccn: NLR
Verlustleistung: 500mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MMSZ2V4T1
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Zener-Spannung, nom.: 5.6V
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Мінімальне замовлення: 500
MMSZ5V6T1G MMSZ5V6T1G Виробник : onsemi mmsz2v4t1-d.pdf Description: DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD123
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Мінімальне замовлення: 45
MMSZ5V6T1G MMSZ5V6T1G Виробник : onsemi MMSZ2V4T1_D-1811636.pdf Zener Diodes 5.6V 500mW
Мінімальне замовлення: 43
Verlustleistung: 500mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MMSZ2V4T1
Zener-Spannung, nom.: 5.6V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 103