Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MMU01020C1003FB000
MMU01020C1003FB000
MMU01020C1003FB000 Vishay / Beyschlag
melfprof.pdf
Виробник: Vishay / Beyschlag
MELF Resistors 0.2W 100Kohms 1% 0102 MELF 150V 50ppm
на замовлення 9900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MMU 0102-50 1% B0 100K, Packaging: Tape & Reel (TR).