Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MMU01020C1473FB300
MMU01020C1473FB300
MMU01020C1473FB300 Vishay / Beyschlag
Виробник: Vishay / Beyschlag
MELF Resistors 0.3W 147Kohms 1% 0102 150V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук