MMU01020C1871FB300 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
melfprof.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: MMU 0102-50 1% BL 1K87
Packaging: Cut Tape (CT)
на замовлення 2975 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 1.87kΩ; 300mW; ±1%; 150V; Ø1.1x2.2mm, Type of resistor: metal film, Resistance: 1.87kΩ, Power: 0.3W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 150V, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Operating temperature: -55...155°C, Body dimensions: Ø1.1x2.2mm, Roll diameter max.: 180mm, Quantity in set/package: 3000pcs., Mounting: SMD.
Інші пропозиції MMU01020C1871FB300
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
MMU01020C1871FB300 MMU01020C1871FB300 Виробник : VISHAY 33.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 1.87kΩ; 300mW; ±1%; 150V; Ø1.1x2.2mm
Type of resistor: metal film
Resistance: 1.87kΩ
Power: 0.3W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 150V
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Operating temperature: -55...155°C
Body dimensions: Ø1.1x2.2mm
Roll diameter max.: 180mm