MMU01020C2000FB000
MMU01020C2000FB000 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
melfprof.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: MMU 0102-50 1% B0 200R
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: MELF, 0102
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0102
Resistance: 200 Ohms
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: MMU 0102-50 1% B0 200R, Power (Watts): 0.3W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: MELF, 0102, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0102, Resistance: 200 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMU01020C2000FB000 MMU01020C2000FB000 Виробник : Vishay / Beyschlag melfprof.pdf MELF Resistors 0.2W 200ohms 1% 0102 MELF 150V 50ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: MELF, 0102
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0102
Resistance: 200 Ohms