Продукція > VISHAY > MMU01020C2000FB300
MMU01020C2000FB300
MMU01020C2000FB300 VISHAY
2278511.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - MMU01020C2000FB300 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 200 ohm, MMU Series, 150 V, Dünnschichtwiderstand, 300 mW
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: MicroMELF 0102
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 300mW
Widerstand: 200ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 50ppm/K
euEccn: NLR
Produktpalette: MMU Series
productTraceability: No
Nennspannung: 150V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - MMU01020C2000FB300 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 200 ohm, MMU Series, 150 V, Dünnschichtwiderstand, 300 mW, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: MicroMELF 0102, Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 300mW, Widerstand: 200ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 1%, Temperaturkoeffizient: 50ppm/K, euEccn: NLR, Produktpalette: MMU Series, productTraceability: No, Nennspannung: 150V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMU01020C2000FB300 MMU01020C2000FB300 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components melfprof.pdf Description: RES 200 OHM 1% 0.3W MELF 0102
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: MELF, 0102
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0102
Part Status: Active
Resistance: 200 Ohms
Кількість Ціна
MMU01020C2000FB300 MMU01020C2000FB300 Виробник : Vishay melfprof.pdf Res Thin Film 0102(0805) 200 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Melf Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200 Medical
Мінімальне замовлення: 92
MMU01020C2000FB300 MMU01020C2000FB300 Виробник : Vishay / Beyschlag melfprof.pdf MELF Resistors 0.2W 200ohms 1% 0102 MELF 150V 50ppm
Мінімальне замовлення: 20
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±1%
Package / Case: MELF, 0102
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0102
Part Status: Active
Resistance: 200 Ohms
Мінімальне замовлення: 12
MMU01020C2000FB300 MMU01020C2000FB300 Виробник : VISHAY 2278511.pdf Description: VISHAY - MMU01020C2000FB300 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 200 ohm, MMU 0102, 100 V, Metallschichtwiderstand, 200 mW
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: MELF 0102 [Metrisch 2211]
Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 200
Widerstand: 200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
euEccn: NLR
Produktpalette: MMU 0102
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 9 шт:
MMU01020C2000FB300 melfprof.pdf
товару немає в наявності