Продукція > VISHAY > MMU01020C2004FB300
MMU01020C2004FB300
MMU01020C2004FB300 VISHAY
melfprof.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - MMU01020C2004FB300 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 2 Mohm, MMU Series, 100 V, Metallschichtwiderstand, 200 mW
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: MicroMELF 0102
Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 200mW
Widerstand: 2Mohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
euEccn: NLR
Produktpalette: MMU Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 100V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 2045 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - MMU01020C2004FB300 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 2 Mohm, MMU Series, 100 V, Metallschichtwiderstand, 200 mW, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: MicroMELF 0102, Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 200mW, Widerstand: 2Mohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, euEccn: NLR, Produktpalette: MMU Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 100V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Package / Case: MELF, 0102
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0102
Resistance: 2 MOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
MMU01020C2004FB300 MMU01020C2004FB300 Виробник : VISHAY melfprof.pdf Description: VISHAY - MMU01020C2004FB300 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 2 Mohm, MMU Series, 100 V, Metallschichtwiderstand, 200 mW
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 200mW
Widerstand: 2Mohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
euEccn: NLR
Produktpalette: MMU Series
Nennspannung: 100V
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 28
MMU01020C2004FB300 MMU01020C2004FB300 Виробник : Vishay melfprof.pdf Res Thin Film 0102(0805) 2M Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Melf Pad SMD T/R Automotive Medical
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±1%
Package / Case: MELF, 0102
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0102
Resistance: 2 MOhms
MMU01020C2004FB300 MMU01020C2004FB300 Виробник : Vishay / Beyschlag melfprof.pdf MELF Resistors 0.2W 2Mohms 1% 0102 MELF 150V 50ppm