Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MMU01020C3013FB300
MMU01020C3013FB300
MMU01020C3013FB300 Vishay / Beyschlag
VISH_S_A0004853152_1-2569586.pdf
Виробник: Vishay / Beyschlag
MELF Resistors 0.2W 301Kohms 1% 0102 MELF 150V 50ppm
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MMU 0102-50 1% BL 301K, Packaging: Tape & Reel (TR).