Продукція > TDK CORPORATION > MMZ0402D220CT000
MMZ0402D220CT000
MMZ0402D220CT000 TDK Corporation
beads_commercial_signal_mmz0402_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 22 OHM 01005 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 250mA
DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 22 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 2252 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 22 OHM 01005 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 01005 (0402 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.009" (0.22mm), Current Rating (Max): 250mA, DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 22 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ0402D220CT000 MMZ0402D220CT000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz0402_en.pdf Description: FERRITE BEAD 22 OHM 01005 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 250mA
Number of Lines: 1
товару немає в наявності
MMZ0402D220CT000 MMZ0402D220CT000 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz0402_en.pdf Ferrite Beads 01005 22ohms 250mA SMD Signal Line