Продукція > TDK > MMZ0402S121CT000
MMZ0402S121CT000
MMZ0402S121CT000 TDK
3929711.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - MMZ0402S121CT000 - Ferritperle, 1005 [Metrisch 0402], 120 ohm, 210 mA, MMZ Series, 0.7 ohm, ± 25%
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.2mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.7ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1005 [Metrisch 0402]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 210mA
Produktlänge: 0.4mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: MMZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.2mm
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 19850 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 179
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MMZ0402S121CT000 - Ferritperle, 1005 [Metrisch 0402], 120 ohm, 210 mA, MMZ Series, 0.7 ohm, ± 25%, tariffCode: 85339000, Produkthöhe: 0.2mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.7ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1005 [Metrisch 0402], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 210mA, Produktlänge: 0.4mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: MMZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.2mm, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ0402S121CT000 MMZ0402S121CT000 Виробник : TDK 3929711.pdf Description: TDK - MMZ0402S121CT000 - Ferritperle, 01005 [Metrisch: 0402], 120 ohm, 210 mA, MMZ, 0.7 ohm, ± 25%
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.2mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.7ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 01005 [Metrisch: 0402]
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 210mA
Produktlänge: 0.4mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: MMZ
Produktbreite: 0.2mm
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
MMZ0402S121CT000 MMZ0402S121CT000 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz0402_en.pdf Ferrite Beads 0.4mm x 0.2mm x 0.2mm, -55 to +125 degC, 210mA, 120O, 700mO
Мінімальне замовлення: 17
MMZ0402S121CT000 MMZ0402S121CT000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz0402_en.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 210mA
DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 16
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 210mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1