Продукція > TDK > MMZ0603A601ET000
MMZ0603A601ET000
MMZ0603A601ET000 TDK
TDKC-S-A0008032405-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: TDK
Description: TDK - MMZ0603A601ET000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 600 ohm, 160 mA, MMZ-E Series, 1.7 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.7ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 160mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: MMZ-E Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 13125 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MMZ0603A601ET000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 600 ohm, 160 mA, MMZ-E Series, 1.7 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051100, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 1.7ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 160mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: MMZ-E Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ0603A601ET000 MMZ0603A601ET000 Виробник : TDK TDKC-S-A0008032405-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MMZ0603A601ET000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 600 ohm, 160 mA, MMZ-E Series, 1.7 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.7ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 160mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: MMZ-E Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 52
MMZ0603A601ET000 MMZ0603A601ET000 Виробник : TDK Ferrite Beads 0201 600ohms 160mA High Speed Signal Line, High Wide Z