MMZ0603D121CT
MMZ0603D121CT TDK Corporation
beads_commercial_signal_mmz0603_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ferrite Beads 120ohm 0.39ohm 200mA Tol=+/-25%.
Інші пропозиції MMZ0603D121CT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ0603D121CT MMZ0603D121CT Виробник : TDK eads_commercial_signal_mmz0603_en-1282146.pdf Ferrite Beads 120ohm 0.39ohm 200mA Tol=+/-25%