Продукція > TDK CORPORATION > MMZ0603D121ET000
MMZ0603D121ET000
MMZ0603D121ET000 TDK Corporation
beads_commercial_signal_mmz0603-e_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 125mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.4Ohm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 125mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2.4Ohm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ0603D121ET000 MMZ0603D121ET000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz0603-e_en.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 125mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
MMZ0603D121ET000 MMZ0603D121ET000 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz0603-e_en.pdf Ferrite Beads 0201 120ohms 250mA HiSpd Signal Line