Продукція > TDK CORPORATION > MMZ0603D161ET000
MMZ0603D161ET000
MMZ0603D161ET000 TDK Corporation
beads_commercial_signal_mmz0603-e_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 160 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 125mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.9Ohm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 160 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MMZ0603D161ET000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 160 ohm, 125 mA, MMZ-E Series, 2.9 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 2.9ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 125mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 160ohm, Produktpalette: MMZ-E Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ0603D161ET000 MMZ0603D161ET000 Виробник : TDK TDKC-S-A0008032405-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MMZ0603D161ET000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 160 ohm, 125 mA, MMZ-E Series, 2.9 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 2.9ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 125mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 160ohm
Produktpalette: MMZ-E Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 2.9ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 125mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 160ohm
Produktpalette: MMZ-E Series
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Мінімальне замовлення: 56
MMZ0603D161ET000 MMZ0603D161ET000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz0603-e_en.pdf Description: FERRITE BEAD 160 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 125mA
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 15
MMZ0603D161ET000 MMZ0603D161ET000 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz0603-e_en.pdf Ferrite Beads 0201 160ohms 125mA High Speed Signal Line, High Wide Z