Продукція > TDK > MMZ0603D330ET000
MMZ0603D330ET000
MMZ0603D330ET000 TDK
TDKC-S-A0008032405-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: TDK
Description: TDK - MMZ0603D330ET000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 33 ohm, 250 mA, MMZ-E Series, 0.6 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.6ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 250mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 33ohm
Produktpalette: MMZ-E Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 12508 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MMZ0603D330ET000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 33 ohm, 250 mA, MMZ-E Series, 0.6 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051100, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.6ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 250mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 33ohm, Produktpalette: MMZ-E Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ0603D330ET000 MMZ0603D330ET000 Виробник : TDK TDKC-S-A0008032405-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MMZ0603D330ET000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 33 ohm, 250 mA, MMZ-E Series, 0.6 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.6ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 250mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 33ohm
Produktpalette: MMZ-E Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 57
MMZ0603D330ET000 MMZ0603D330ET000 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz0603-e_en.pdf Ferrite Beads 33Ohm 25% 250mA
Мінімальне замовлення: 15
MMZ0603D330ET000 MMZ0603D330ET000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz0603-e_en.pdf Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN