Продукція > TDK > MMZ0603F560ET000
MMZ0603F560ET000
MMZ0603F560ET000 TDK
TDKC-S-A0008032405-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: TDK
Description: TDK - MMZ0603F560ET000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 56 ohm, 150 mA, MMZ-E Series, 1.9 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.9ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 150mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 56ohm
Produktpalette: MMZ-E Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 14850 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MMZ0603F560ET000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 56 ohm, 150 mA, MMZ-E Series, 1.9 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051100, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 1.9ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 150mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 56ohm, Produktpalette: MMZ-E Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ0603F560ET000 MMZ0603F560ET000 Виробник : TDK TDKC-S-A0008032405-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MMZ0603F560ET000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 56 ohm, 150 mA, MMZ-E Series, 1.9 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.9ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 150mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 56ohm
Produktpalette: MMZ-E Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 61
MMZ0603F560ET000 MMZ0603F560ET000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz0603-e_en.pdf Description: FERRITE BEAD 56 OHM 0201 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 150mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.9Ohm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 56 Ohms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 15
MMZ0603F560ET000 MMZ0603F560ET000 Виробник : TDK eads_commercial_signal_mmz0603-e_en-1282824.pdf Ferrite Beads 0201 56ohms 150mA HiSpd Signal Line
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 150mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1