Продукція > TDK > MMZ0603F750ET000
MMZ0603F750ET000
MMZ0603F750ET000 TDK
TDKC-S-A0008032405-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: TDK
Description: TDK - MMZ0603F750ET000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 75 ohm, 125 mA, MMZ-E Series, 2.6 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 2.6ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 125mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 75ohm
Produktpalette: MMZ-E Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 13267 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MMZ0603F750ET000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 75 ohm, 125 mA, MMZ-E Series, 2.6 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051100, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 2.6ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 125mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 75ohm, Produktpalette: MMZ-E Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ0603F750ET000 MMZ0603F750ET000 Виробник : TDK TDKC-S-A0008032405-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MMZ0603F750ET000 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 75 ohm, 125 mA, MMZ-E Series, 2.6 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 2.6ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 125mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 75ohm
Produktpalette: MMZ-E Series
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 57
MMZ0603F750ET000 MMZ0603F750ET000 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz0603-e_en.pdf Ferrite Beads 0201 75ohms 125mA HiSpd Signal Line
Мінімальне замовлення: 15
MMZ0603F750ET000 MMZ0603F750ET000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz0603-e_en.pdf Description: FERRITE BEAD 75 OHM 0201 4LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 125mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.6Ohm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 75 Ohms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 13
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 125mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1