MMZ0603S102ET
MMZ0603S102ET TDK Corporation
beads_commercial_signal_mmz0603-e_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ferrite Beads 1Kohm 1.25ohm 200mA Tol=+/-25%.
Інші пропозиції MMZ0603S102ET
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ0603S102ET Виробник : TDK eads_commercial_signal_mmz0603-e_en-1282824.pdf Ferrite Beads 1Kohm 1.25ohm 200mA Tol=+/-25%