Продукція > TDK > MMZ0603S102HT
MMZ0603S102HT
MMZ0603S102HT TDK
eads_commercial_signal_mmz0603-h_en-1128964.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Beads 1Kohm 1.25ohm 200mA Tol=+/-25%
на замовлення 14680 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MMZ0603S102HT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ0603S102HT MMZ0603S102HT Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz0603_en.pdf Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN