Продукція > TDK > MMZ0603S121HTD25
MMZ0603S121HTD25
MMZ0603S121HTD25 TDK
3920378.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - MMZ0603S121HTD25 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 120 ohm, 480 mA, MMZ-H Series, 0.22 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.22ohm
Qualifikation: AEC-Q200
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 480mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: MMZ-H Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 10720 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MMZ0603S121HTD25 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 120 ohm, 480 mA, MMZ-H Series, 0.22 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.22ohm, Qualifikation: AEC-Q200, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 480mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: MMZ-H Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ0603S121HTD25 MMZ0603S121HTD25 Виробник : TDK 3920378.pdf Description: TDK - MMZ0603S121HTD25 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 120 ohm, 480 mA, MMZ-H Series, 0.22 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.22ohm
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 480mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: MMZ-H Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 133
MMZ0603S121HTD25 MMZ0603S121HTD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_signal_mmz0603-h_en.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 480mA
DC Resistance (DCR) (Max): 220mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 34
MMZ0603S121HTD25 MMZ0603S121HTD25 Виробник : TDK beads_automotive_signal_mmz0603-h_en.pdf Ferrite Beads 0603 0.22ohm 25% 480mA AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 32
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 480mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1