Продукція > TDK CORPORATION > MMZ0603S241HTD25
MMZ0603S241HTD25
MMZ0603S241HTD25 TDK Corporation
beads_automotive_signal_mmz0603-h_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 420mA
DC Resistance (DCR) (Max): 320mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 240 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 75000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MMZ0603S241HTD25 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 240 ohm, 420 mA, MMZ-H Series, 0.32 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.32ohm, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 420mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 240ohm, Produktpalette: MMZ-H Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ0603S241HTD25 MMZ0603S241HTD25 Виробник : TDK 3920378.pdf Description: TDK - MMZ0603S241HTD25 - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 240 ohm, 420 mA, MMZ-H Series, 0.32 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.32ohm
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 420mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 240ohm
Produktpalette: MMZ-H Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.32ohm
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 420mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 240ohm
Produktpalette: MMZ-H Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 117
MMZ0603S241HTD25 MMZ0603S241HTD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_signal_mmz0603-h_en.pdf Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 420mA
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 31
MMZ0603S241HTD25 MMZ0603S241HTD25 Виробник : TDK beads_automotive_signal_mmz0603-h_en.pdf Ferrite Beads 0603 0.32ohm 25% 420mA AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 32
MMZ0603S241HTD25 MMZ0603S241HTD25 Виробник : TDK beads_automotive_signal_mmz0603-h_en.pdf Ferrite Beads Multi-Layer 240Ohm 25% 100MHz 0.42A 0.32Ohm DCR 0201 Automotive AEC-Q200 T/R