MMZ0603S601ET
MMZ0603S601ET TDK Corporation
beads_commercial_signal_mmz0603-e_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ferrite Beads 600ohm 1.45ohm 100mA Tol=+/-25%.
Інші пропозиції MMZ0603S601ET
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ0603S601ET MMZ0603S601ET Виробник : TDK eads_commercial_signal_mmz0603-e_en-1282824.pdf Ferrite Beads 600ohm 1.45ohm 100mA Tol=+/-25%