Продукція > TDK CORPORATION > MMZ0603S800HTD25
MMZ0603S800HTD25
MMZ0603S800HTD25 TDK Corporation
beads_automotive_signal_mmz0603-h_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0201 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 520mA
DC Resistance (DCR) (Max): 180mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 80 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 520mA, DC Resistance (DCR) (Max): 180mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 80 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ0603S800HTD25 MMZ0603S800HTD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_signal_mmz0603-h_en.pdf Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0201 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 520mA
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
MMZ0603S800HTD25 MMZ0603S800HTD25 Виробник : TDK beads_automotive_signal_mmz0603-h_en.pdf Ferrite Beads 0603 0.18ohm 25% 520mA AEC-Q200