Продукція > TDK > MMZ0603Y241CT000
MMZ0603Y241CT000
MMZ0603Y241CT000 TDK
beads_commercial_signal_mmz0603_en.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Beads 0.6mm x 0.3mm x 0.3mm, -55 to +125 degC, 200mA, 240O, 800mO
на замовлення 5928 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 240 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ0603Y241CT000 MMZ0603Y241CT000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz0603_en.pdf Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 240 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 200mA
Number of Lines: 1