Продукція > TDK > MMZ1005A102ET000
MMZ1005A102ET000
MMZ1005A102ET000 TDK
TDKC-S-A0008032568-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: TDK
Description: TDK - MMZ1005A102ET000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1 kohm, 250 mA, MMZ-E Series, 1.2 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.2ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 250mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: MMZ-E Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 7770 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MMZ1005A102ET000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1 kohm, 250 mA, MMZ-E Series, 1.2 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 1.2ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 250mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1kohm, Produktpalette: MMZ-E Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005A102ET000 MMZ1005A102ET000 Виробник : TDK TDKC-S-A0008032568-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MMZ1005A102ET000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1 kohm, 250 mA, MMZ-E Series, 1.2 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.2ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 250mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: MMZ-E Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 88
MMZ1005A102ET000 MMZ1005A102ET000 Виробник : TDK Ferrite Beads 1000 OHM 250MA
Мінімальне замовлення: 23
MMZ1005A102ET000 MMZ1005A102ET000 Виробник : TDK Corporation Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Мінімальне замовлення: 20