Продукція > TDK > MMZ1005A182ET000
MMZ1005A182ET000
MMZ1005A182ET000 TDK
beads_commercial_signal_mmz1005-e_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.1Ohm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1.8 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: TDK - MMZ1005A182ET000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1.8 kohm, 200 mA, MMZ-E Series, 2.1 ohm, ± 25%, tariffCode: 85339000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 2.1ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1.8kohm, Produktpalette: MMZ-E Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005A182ET000 MMZ1005A182ET000 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1005-e_en.pdf Description: FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 200mA
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
MMZ1005A182ET000 MMZ1005A182ET000 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1005-e_en.pdf Ferrite Beads 1800 OHM 25% 0.2A
Мінімальне замовлення: 22
MMZ1005A182ET000 Виробник : TDK TDKCS17998-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MMZ1005A182ET000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1.8 kohm, 200 mA, MMZ-E Series, 2.1 ohm, ± 25%
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 2.1ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1.8kohm
Produktpalette: MMZ-E Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 722 шт:
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 2.1ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1.8kohm
Produktpalette: MMZ-E Series
Produktbreite: 0.5mm