Продукція > TDK > MMZ1005B601CTD25
MMZ1005B601CTD25
MMZ1005B601CTD25 TDK
TDKC-S-A0004947132-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: TDK
Description: TDK - MMZ1005B601CTD25 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 600 ohm, 200 mA, MMZ Series, 0.85 ohm, ± 25%
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.85ohm
Qualifikation: AEC-Q200
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: MMZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 8652 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MMZ1005B601CTD25 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 600 ohm, 200 mA, MMZ Series, 0.85 ohm, ± 25%, tariffCode: 85339000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.85ohm, Qualifikation: AEC-Q200, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: MMZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005B601CTD25 MMZ1005B601CTD25 Виробник : TDK TDKC-S-A0004947132-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MMZ1005B601CTD25 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 600 ohm, 200 mA, MMZ Series, 0.85 ohm, ± 25%
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.85ohm
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: MMZ Series
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 185
MMZ1005B601CTD25 MMZ1005B601CTD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 850mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 45
MMZ1005B601CTD25 MMZ1005B601CTD25 Виробник : TDK beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf Ferrite Beads 0402 600ohms 200mA Signal Line AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 45
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 200mA
Number of Lines: 1