Продукція > TDK > MMZ1005D100CTD25
MMZ1005D100CTD25
MMZ1005D100CTD25 TDK
beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Beads 0402 10ohms 500mA Signal Line AEC-Q200
на замовлення 9332 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005D100CTD25 MMZ1005D100CTD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf Description: FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN